اخبار و مقالات خود را به azadi.barabari@gmail.com بفرستید.
وبلاگ آینه آزادی و برابری http://avbi.blogspot.com/

NOTHING CAN STOP US

August 08, 2007

اطلاعیه تکذیبی دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب درباره فراخوان جعلی موسوم به شورای همکاری تشکلها و فعالین مستقل کارگری

روز قبل فراخوانی جعلی به نام « شورای همکاری تشکلها و فعالین مستقل کارگری » با مضمون دعوت به شرکت در تجمع و تظاهراتی در روز پنج شنبه 18 مرداد در برابر در اصلی دانشگاه تهران در برخی سایتهای اینترنتی منتشر شد . شورای همکاری بلافاصله تکذیبیه ای در رد این فراخوان صادر نموده و اعلام کرد که فراخوان مذکور به هیچ وجه از جانب شورا صادر نشده است .

آنچه مشخص است ، این است که نگارنده ی فراخوان جعلی مورد اشاره ، فرد یا گروهی مغرض بوده که تنها هدف آن ایراد ضرب امنیتی به شورا و یا استفاده از نام شورا برای پیش بردن برنامه و سیاست جریان مشکوک خود می باشد . آدرس ایمیلی که فراخوان جعلی از طریق آن به سایتها و افراد متعدد – و از جمله به خود اعضای شورا !!!! – ارسال شده است ، جعلی ست و کسی که ایمیل مذکور را دریافت نموده است ، با اندکی دقت به وجود تفاوتی کوچک در املای آدرس ایمیل حقیقی شورای همکاری و آدرس ایمیل جعلی اشاره شده پی خواهد برد .

دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب ، به عنوان یکی از گروههای تشکیل دهنده ی « شورای همکاری تشکلها و فعالین مستقل کارگری » ، ضمن تاکید مصرانه بر جعلی بودن فراخوان یاد شده ، اعلام می کند که شورا هیچ گونه فراخوانی برای حرکتهایی از قبیل تجمع و تظاهرات در هیچ مکانی صادر نکرده است و از سایتها و تریبونهایی که فراخوان جعلی مذکور را پوشش داده اند خواهشمندیم به حذف آن و درج اصلاحیه و تکذیبیه شورای همکاری و نیز همین بیانیه دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب بپردازند .

یادآوری می کنیم که مشابه همین اتفاق ، چند روز پیش نیز - با صدور بیانیه ای جعلی از طرف دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب – تکرار شده بود . این دو تجربه هشدار می دهد که تمامی فعالین نیروهای مترقی جامعه می بایست هوشیارانه ، با چنین رفتار غرض ورزانه ای برخورد قاطع نموده و در افشای ماهیت عاملین آن و معرفی آنها به افکار عمومی جامعه تلاش نمایند .

دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب دانشگاههای ایران
1

No comments: